🤩 Reference

Vítejte v novém

GiebHelp servis s.r.o. vznikla 21.3.2018 a postupně přebrala veškeré činnosti dřívějšího IT Gieb kromě jediného. Webu, který jsme nechali vytvořit úplně od základů. Takže vítejte v novém.

Nemá smysl představovat naši činnost. Vše podstatné zjistíte v propracované sekci O nás, ale dost si toho zvládnete vyvodit i z hlavní stránky. Tam jsme strategicky umístily naši činnost v bodech.

V jednoduchosti je krása

Chceme, abyste se u nás cítili příjemně. Z tohoto důvodu jsme kladli důraz i na to, aby náš nový web byl jednoduchý a přehledný. Nečekejte propracovaný systém na základě online objednávek, e-shopu a něčeho podobného. Tyto vychytávky dorazí, ale možná až časem.

Na základě předchozích zkušeností se ukázalo, že strukturovat zvláštní pomůcky do kategorií, nemá smysl. Stejně vždy řešíme sestavu produktů rovnou na míru. A tak jsme se rozhodli, zařadit do kategorií pouze jednotlivé produkty. Jednoduše si vyberete, spojíte se s námi a my vám vytvoříme zvláštní pomůcku přesně podle vašich představ. No není to lepší?

Stále ladíme

Pokud narazíte na nějakou nesrovnalost, nepřesnost nebo chybějící popisek či překlep, informujte nás. Web postupně dotváříme k dokonalosti. Je ovšem nový a než bude kompletní, může to chvíli trvat.

Již nyní je ale ve fázi, že může být publikován pro veřejnost. Takže na nic nečekáme a veřejně vám jej představujeme. Doufáme, že se vám nový web zalíbí a budete ho mít stejně rádi, jako ten předchozí.

Těšíme se na spolupráci.

Jednatel : Karel Giebisch

Významní partneři

Dlouhodobě spolupracujeme s těmito partnery:
Liftago Dáme jídlo Fakturoid Sumup Twisto Záchranka